Mediena pirčiai

R. Ramanausko prekybos įmonė dirba nuo 1991 metų!

MEDIENA PIRČIAI

Svarbu tinkamai išsirinkti mediena pirčiai. Geras medienos pasirinkimas garantuoja komfortišką, gražią ir ilgaamžišką pirtį. Pirties sienos apkalamos 1,5-2 cm storio medinėmis dailylentėmis. Geriausia ir populiariausia mediena apkalimui liepa, juodalksnis, drebulė. Netinka dailylentės pirčiai iš sakingos (pušis) ar lengvai pūvančios medienos (beržas). Mediena kvėpuoja, kaupia ir gerai išlaiko šilumą. Stipriai įkaitusi mediena skleidžia malonų medžio aromatą ir kuo dailylentės storesnės – tuo geresnės pirties savybės.

Gultus galima įvardinti svarbiausiu pirties baldu ir nuo jų patogumo tiesiogiai priklauso malonumas pirtyje. Gultai įrengiami priklausomai nuo poreikių ir būsimo naudojimo.

Gultų paviršius turi būti neištisinis užtikrinant oro judėjimą pirtyje ir tinkamą karščio pasiskirstymą. Optimalus gultų storio ir pločio santykis yra 1:4. Gultams naudojama natūrali ir chemiškai neapdorota mediena, kuri neišskiria dervų, neskilinėja ir greitai džiūsta. Tinkamiausia ir populiariausia mediena gultams – liepa, juodalksnis, drebulė ir raudonasis Kanados kedras.

Parsisiųsti mūsų gaminio techninę specifikaciją

GALERIJA

TELEFONAS

+370 675 462 85

ADRESAS

Nidos g. 15, Kretinga
97155, Lietuva

EL-PAŠTAS

info@drdmediena.lt