Statybinė – konstrukcinė mediena

R. Ramanausko prekybos įmonė dirba nuo 1991 metų!

STATYBINĖ – KONSTRUKCINĖ MEDIENA

Natūrali statybinė mediena nuo senų laikų žinoma kaip ekologiška, patvari ir ilgaamžė statybinė medžiaga. Kai intensyvėja visuotinis aplinkos užterštumas bei gyvenimo tempas, vis labiau susirūpiname savo sveikata. Todėl natūralaus medžio gyvenamieji namai gali būti pirmas žingsnis link sveikos supančios aplinkos.

Natūralios medienos statybinės konstrukcijos yra paklausios ir populiarios, tvirtos ir ilgaamžės, jas patogu naudoti – transportuoti ir montuoti. Natūralaus medžio atsparumas išorinės aplinkos poveikiui, temperatūros ir drėgmės svyravimams leidžia šią statybinę medieną naudoti bet kuriuo metų laiku. Atsparumu ypač pasižymi statybinė-konstrukcinė mediena, pagaminta iš maumedžio ir eglės.

Kiekvieno medžio mediena turi būti naudojama pagal tam tikrą paskirtį, dėl savo išskirtinių, būdingų konkrečiai medžių rūšiai savybių. Skirtingų rūšių mediena yra nepamainoma ir tinkamiausia, jei naudojama pagal tas savybes atitinkančią paskirtį. Todėl verta atkreipti dėmesį, koks yra universalus įvairių medienos rūšių panaudojimas:

Parsisiųsti mūsų gaminio techninę specifikaciją

GALERIJA

TELEFONAS

+370 675 462 85

ADRESAS

Nidos g. 15, Kretinga
97155, Lietuva

EL-PAŠTAS

info@drdmediena.lt